Ceny a způsoby dopravy

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.


Rozvoz v rámci Prahy až do domu - zásilky rozváží náš kurýr (nejedná se o externí firmu) po celém území Prahy dle dohody se zákazníkem.

Přeprava je rychlá a velmi bezpečná.
Je účtována paušálním poplatkem 189,-Kč vč. DPH za každou objednávku.Rozvoz mimo Prahu - zásilky rozváží náš kurýr (nejedná se o externí firmu) mimo Prahu do vzdálenosti +/- 100km, dle dohody se zákazníkem. CENA SE LIŠÍ OD VZDÁLENOSTI. Přeprava je rychlá a velmi bezpečná. Minimální výše objednávky je 1500,- Kč.

Cena dopravy se liší od vzdálenosti - od 200,- do max. 990,- Kč. (max. cena při 100km od Prahy, pokud je vzdálenost větší než 100km lze se individuálně domluvit).

 
Osobní odběr Praha 6
- objednávku si po předchozí dohodě převezmete na předem určeném místě na Praze 6, poblíž Vítězného náměstí.

Tento způsob odběru je zdarma.


TNT Express - je velmi rychlý a spolehlivý způsob dopravy k zákazníkům, přímo až do domu a to i do vzdálených lokalit po celém světě. Cena je vč. termoboxu o rozměrech 40x30x30cm. Objednávky jsou expedovány v pondělí v odpoledních hodinách a jsou doručovány druhý den standardně do 13:00 po celé ČR. Balíky jsou od podání až po dodání sledovány v systému sledování zásilek (Track&Trace).

Jedinou a významnou nevýhodou tohoto způsobu dopravy je poměrně vyšší cena (avšak vyvážená vysokou bezpečností, spolehlivosti a kvalitou služeb), která se skládá z: ceny přepravního boxu 99,-Kč vč. DPH + ceny přepravy 550,- Kč vč. DPH = celkem 649,-Kč vč. DPH. Cena dopravy se MŮŽE lišit a to díky volumetrické váze a rozměrech. Uvedená cena platí pouze pro ČR.

Nelze platit dobírkou ani hotově. Platba pouze převodem na účet, oproti zálohové faktuře.


Česká pošta - Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží do více než dvaceti zemí Evropy. Balíky jsou od podání až po dodání sledovány v systému sledování zásilek (Track&Trace) a pošta za ně odpovídá.

BALÍK do ruky, POUZE rostliny a krmivo.
Cena přepravného je účtována částkou 196,-Kč vč. DPH. Platba je možná pouze převodem, nebo PayPal.


Pošta na Slovensko - Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží do více než dvaceti zemí Evropy. Balíky jsou od podání až po dodání sledovány v systému sledování zásilek (Track&Trace) a pošta za ně odpovídá.

Cena přepravného je účtována částkou 415 vč. DPH. Platba je možná pouze převodem, nebo PayPal.


Dresden - serving unser Auto in Dresden an einer vorbestimmten Stelle. Wir liefern nicht direkt an die Adresse, die Entnahmestelle eingerichtet wird.